logo

Partnerství

 

 

Podporují nás

web-JC

web-mpsv

web-rodina

web

vzp1

Logo S pro rodinu 1 

 

skorka

 logo

replac1

 

unnamed

SpR pecet hrdy clen barva-page-001

OBEC BUKVICE

OBEC JIČÍNĚVES

OBEC VALDICE

MĚSTO LIBÁŇ

MĚSTO SOBOTKA 

MĚSTO ŽELEZNICE

 

 

 

 IMG 1189 kopiew

MICHAELA KLAPKOVÁ MATÚŠOVÁ

předsedkyně představenstva

Mám doma tři raubíře a manžela. V Mateřském centru Kapička jsem se poprvé ocitla se svým nejmladším synem a od té doby zde nacházíme společenské i materiální zázemí v průběhu celého roku. Baví mě cestování, zajímám se o možnosti vzdělávání, někdy i vzdělávám, vymýšlím dobrodružné hry pro kamarády a čas strávený s přáteli upřednostňuji před úklidem. V Od září povedu středeční odpolední hernu Hejbeme se a také se podepisuji se pod úřední dokumenty.

 

JANA JIRÁNKOVÁ

lektorka 

Do mateřského centra jsem začala chodit, abych se seznámila s maminkami a moje děti si vyzkoušely první kamarádství. 

Ve svém zaměstnání hájím zájmy dětí, kterým se štěstí nedostává. Baví mě komunikovat a ráda trávím čas aktivně na výletech se svou rodinou 

Setkávat se se mnou a mým druhorozeným synem Šimonem můžete v čase vyčleněném pro batolátka. Děti si zacvičí, zaplavou v míčkách a zabaví se na koberci plných hraček. Během roku se budu snažit program ozvláštnit hosty, kteří pohovoří na naše téma 

tel.776055775 

 

ZDENKA BRUMLICHOVÁ

lektorka.

Jsem máma dvou chlapečků, kteří mě zaměstnávají na plný úvazek. Pocházím z jižní Moravy, kde jsem se věnovala dětem v různých tanečních aktivitách. Tato moje záliba mi chyběla i tady na jičínsku, tak se ji budu snažit trošku použít v pondělních Zpívánkách a tancovánkách. 

tel.773 601 278

 

 

 

KATEŘINA FÜRST LAŠKOVSKÁ

lektroka MIMIKLUBU 

tel.605 966 842

 IMG 6467 kopi kopie

ZUZANA VAVŘINCOVÁ

lektorka

Jsem žena, manželka, matka tří dcer. Bydlím na vesnici se svojí rodinou a zvířenou. Ráda zpívám a hraju na různé nástroje, ale taky mne baví tvoření všeho druhu (šití, malování, skládání z papíru…). Ráda čtu knížky pro děti, střílím z luku, hraju volejbal, plavu. Odpočívám v lese. 

Akce a herny v Kapičce se svými dcerami navštěvuji už čtyři roky a stále se sem rády vracíme. Letos povedu Lesní klubík a Angličtinu pro děti.

tel.777 679 761 

 IMG 9350

SOŇA ŠAFKOVÁ

lektorka

do MC jsem začala chodit s dcerou Anežkou, připravuji pro rodiče a děti výtvarné a kreativní dílny z různých materiálů, provázím děti v kroužku šikovných dětiček při objevování nových výtvarných technik, ve "zvykáčku" zaměstnávám Vaše děti, aby si nestýskaly.

 

Kontakt

Rodinné centrum Kapička

17. listopadu 1074

506 01 Jičín

tel.:  777 095 997

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

facebook-tmavý 

Anketa

Miniaplikace

kapicka